signmaking
 

Polepy

Máme velmi dobré zkušenosti s instalací reklamy, polepy výloh a (celo)polepy dopravních prostředků, provádíme autopřevleky a změny barvy, dále nabízíme úpravy designu interiérů restaurací, barů, kanceláří, obchodů...

Polepením automobilu získáte reklamní prostor mobilního charakteru. Ideálním místem pro reklamu jsou také okna a výlohy. Ale co když se zároveň nehodláte vzdát výhledu a obáváte se, že by místnost náhle přišla o přirozené světlo zvenčí? Řešením jsou translucentní, OneWay Vision fólie. Nabízíme také fólie s efektem pískovaného skla.

Veškeré reklamní polepy realizujeme z vysoce kvalitních PVC folií, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Realizace venkovních polepů vyžaduje dodržení technologických postupů, hlavně pokud se jedná o minimální venkovní teplotu, vlhkost vzduchu apod.. Folii je možno na přání klienta zalaminovat, čímž se prodlouží životnost tisku.

Máte přesnou představu, nebo si naopak svůj vůz či výlohu s polepem představit neumíte? Obraťte se na nás. Navrhneme Vám neotřelý a kreativní design.